نخستین گوشی هوشمند جهان مجهز به سه نمایشگر مجزا


تاريخ خبر: 1392/08/25به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، افراد آگاه از فعالیت‌های داخلی سامسونگ به خبرگزاری بلومبرگ توضیح دادند که این گوشی سال آینده وارد بازار می‌شود و به گونه‌ای طراحی شده است که در سه جهت نمایشگر دارد و در طراحی‌های اولیه، نمایشگر گوشی تا لبه‌های آن ادامه پیدا کرده است و به همین خاطر کاربر می‌تواند پیام‌های دریافتی خود را حتی روی لبه‌های گوشی هم بخواند.

شرکت سامسونگ این گوشی هوشمند را به گونه‌ای طراحی کرده است که هر یک از سه نمایشگر یاد شده به صورت مجزا با یکدیگر عمل می‌کنند و کاربر در هر یک از آن ها می‌‌تواند اقدام مجزا انجام دهد.

این گوشی هوشمند مبتنی بر نسخه ارتقا یافته فناوری Youm ساخته می‌شود که این فناوری هم‌اکنون برای تولید نخستین گوشی هوشمند سامسونگ مبتنی بر نمایشگر منحنی به کار گرفته شده است. نخستین گوشی سامسونگ مجهز به نمایشگر منحنی هم‌اکنون با نام Galaxy Round در بازار به فروش می‌رسد.

گفته شده است که این گوشی هوشمند جدید تا پیش از نیمه دوم سال 2014 میلادی وارد بازار جهانی نمی‌شود که البته احتمال می‌رود در فوریه آتی از نمونه اولیه این محصول رونمایی شود.چاپ خبر      ارسال به دوستان


برچسبها:
مقاله فناوری اطلاعات : نخستین گوشی هوشمند جهان مجهز به سه نمایشگر مجزا    تازه های دنیای فناوری اطلاعات : نخستین گوشی هوشمند جهان مجهز به سه نمایشگر مجزا   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2019 IT Channel. All Rights Reserved.