عرضه خدمات موسیقی گوگل برای آیفونی‌ها


تاريخ خبر: 1392/08/25
به گزارش فارس به نقل از ال‌اِی‌تایمز، هم‌اکنون حدود 6 ماه از زمان عرضه سرویس موسیقی Google Play Music All Access می‌گذرد و شرکت گوگل اعلام کرده است که از این پس صاحبان گوشی هوشمند آیفون هم می‌توانند از مزایای این سرویس بهره ببرند.

شرکت گوگل هم‌اکنون ابزاری را برای سرویس Google Play Music ارایه کرده است که صاحبان گوشی هوشمند آیفون می‌توانند آن را بارگذاری کنند و از خدمات این سرویس موسیقی بهره‌مند شوند.

این ابزار به کاربران امکان دسترسی به بخش All Access را فراهم می‌کند. بنابراین کاربران می‌توانند با وارد کردن حساب کاربری خود در ابزار یاد شده به تمامی سرویس‌های گوگل دسترسی داشته باشند و موسیقی‌های مورد علاقه خود را نیز روی فضای ابری قرار دهند.

بخش All Access در این سرویس رقبای سرسختی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به سرویس‌های موسیقی Spotify و Rdio اشاره کرد. اما این سرویس به کاربران آیفونی هم امکان استفاده از تمام مزایای یاد شده را می‌دهد.

شرکت گوگل برای افزایش محبوبیت این سرویس اعلام کرد که کاربران می‌توانند به مدت 30 روز به صورت رایگان از نسخه آزمایشی این محصول استفاده کنند. این سرویس به همراه فضای پردازش ابری مخصوص آن ماهانه 10 دلار هزینه دارد.چاپ خبر      ارسال به دوستان


برچسبها:
مقاله فناوری اطلاعات : عرضه خدمات موسیقی گوگل برای آیفونی‌ها    تازه های دنیای فناوری اطلاعات : عرضه خدمات موسیقی گوگل برای آیفونی‌ها   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2019 IT Channel. All Rights Reserved.