دوربین دیجیتالی دوچشمی با قابلیت تصویربرداری ساخته شد


تاريخ خبر: 1392/02/05دومین نسل از سری دوربین‌های دوچشمی دیجیتالی سونی با نام DEV-50V معرفی شده است که به شما امکان می‌دهد هر آنچه از طریق این دستگاه مشاهده می‌کنید، درون آن ذخیره کنید.
 
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ونچربیت، شرکت سونی دوربین دوچشمی جدیدی را مجهز به فناوری‌ دیجیتالی روانه بازار کرده است که به شما امکان می‌دهد، هرآنچه که مشاهده می‌کنید، ضبط شود.

این محصول را می‌توان دستگاهی دانست که نسبت به مدل‌های مشابه موجود در بازار بسیار پیشرفته‌تر است.

دومین نسل از سری دوربین‌های دوچشمی دیجیتالی سونی با نام DEV-50V معرفی شده است و به شما امکان می‌دهد، هرآنچه را که از طریق این دستگاه مشاهده می‌کنید، درون آن ذخیره نمایید.

این دوربین دیجیتالی به گونه‌ای طراحی شده است که به کمک آن می‌توان هنگام تصویربرداری به راحتی از داخل لنز به فضای مقابل نگاه کرد و حتی در حالتی که دوربین تصاویر مقابل را 25 برابر بزرگتر کرده است، بازهم به تصویربرداری ادامه داد.

این مدل جدید از دوربین‌های دیجیتالی دوچشمی برای انواع کار مفید است و از مشاهده فرزندتان در حیاط مدرسه گرفته تا تصویربرداری از حیات وحش در فاصله بسیار دور به کار خواهد آمد. شما همچنین از این محصول می‌توانید برای مشاهده مسابقات ورزشی و تصویربرداری لحظه به‌لحظه از مسابقه استفاده کنید.

این محصول به پردازنده تصویری Bionz سونی مجهز شده است و به شما امکان می‌دهد تصویربرداری را با کیفیت بسیار بالا و با فرمت‌های MPEG-4 و 3D HD: AVCHD انجام دهید.

این دوربین دوچشمی همچنین قادر است با کیفیت 20.4 مگاپیکسل عکس‌برداری کند و میکروفون‌های استریو که روی آن کار گذاشته شده است، به همراه اسپیکرهای همه نیاز شما را برطرف می‌کند.

شما در این دوربین دو چشمی همچنین می‌توانید از کارت حافظه Stick یا SD استفاده کنید.

این دوربین دیجیتالی دوچشمی نسبت به مدل قبلی خود 30 درصد سبک‌تر شده است و شرکت سونی فروش آن را از ماه ژوئن با قیمت 2 هزار دلار آغاز می‌کند.

 چاپ خبر      ارسال به دوستان


برچسبها:
مقاله فناوری اطلاعات : دوربین دیجیتالی دوچشمی با قابلیت تصویربرداری ساخته شد    تازه های دنیای فناوری اطلاعات : دوربین دیجیتالی دوچشمی با قابلیت تصویربرداری ساخته شد   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2019 IT Channel. All Rights Reserved.