رایانه لوحی مایکروسافت به‌زودی وارد بازار می‌شود


تاريخ خبر: 1392/02/05رایانه لوحی سورفیس پرو از ماه جاری میلادی در استرالیا به فروش می‌رسد.
 
به گزارش فارس به نقل از بیت، رایانه لوحی Surface Pro مایکروسافت دست‌کم در گزارش‌های منتشر شده قابلیت‌های فراوانی را شامل می‌شود و حرف‌ زیادی برای گفتن دارد.

همچنین پیش‌بینی شده است که این محصول نسبت به لپ‌تاپ‌های دوگانه‌ای که این روزها با قابلیت تبدیل شدن به رایانه لوحی ویندوزی وارد بازار می‌شوند، چند صد دلار ارزان‌تر است.

منابع خبری اعلام کردند که رایانه لوحی Surface Pro بهترین رایانه لوحی تجاری و سازمانی در سراسر جهان محسوب می‌شود و از اواخر ماه جاری میلادی در استرالیا به فروش می‌رسد.

رایانه لوحی Surface Pro به دو دلیل یک محصول ایده‌آل محسوب می‌شود.

نخست آنکه این یک رایانه لوحی محسوب می‌شود که مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز 8 فعالیت می‌کند.

این یک اتفاق بزرگ محسوب می‌شود، تا به وسیله آن بتوانید به جای حمل لپ‌تاپ ویندوزی سنگین خود یک رایانه لوحی سبک و باریک را استفاده کنید.

نکته دوم که این محصول را به دستگاه دیجیتالی قابل ملاحظه تبدیل می‌کند، سخت‌افزار به‌کار رفته در آن است که تاکنون بسیار مثبت مورد تحلیل قرار گرفته است.

مدل ارزان‌تر Surface Pro که با نام Surface RT هم‌اکنون در بازار به فروش می‌رسد، نزد کاربران محبوبیت زیادی دارد.

این رایانه لوحی به صورت دوگانه ساخته شده است و به عبارت دیگر، این محصول یک لپ‌تاپ مجهز به صفحه کلید سخت‌‌افزاری است که در صورت نیاز می‌توان نمایشگر لمسی آن را از قاب مخصوص جدا کرد، تا این نمایشگر به صورت مجزا به عنوان یک رایانه لوحی مورد استفاده قرار گیرد.

 چاپ خبر      ارسال به دوستان


برچسبها:
مقاله فناوری اطلاعات : رایانه لوحی مایکروسافت به‌زودی وارد بازار می‌شود    تازه های دنیای فناوری اطلاعات : رایانه لوحی مایکروسافت به‌زودی وارد بازار می‌شود   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2019 IT Channel. All Rights Reserved.