قیمت نخستین گوشی‌ دنیا با سیستم‌عامل فایرفاکس مشخص شد


تاريخ خبر: 1392/01/31قیمت نخستین محصولات گوشی تلفن همراه جهان مبتنی بر سیستم‌عامل موبایلی فایرفاکس با قابلیت پشتیبانی از فناوری HTML 5 مشخص شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از جی‌اس‌ام‌آرنا، شرکت GeeksPhone به صورت رسمی قیمت دو گوشی هوشمند یاد شده را منتشر کرد و توضیح داد که این دو محصول در خانواده گوشی‌های ارزان و معمولی وارد بازار می‌شوند.

دو گوشی هوشمند GeeksPhone Keon و Peak که نخستین محصولات جهان مبتنی بر سیستم‌عامل موبایلی فایرفاکس با قابلیت پشتیبانی از فناوری HTML 5 محسوب می‌شوند، بالاخره به صورت رسمی معرفی شدند و شرکت سازنده سرانجام اطلاعات، قیمت و زمان عرضه آن‌ها را مشخص کرد.

گوشی هوشمند GeekPhone Keon با قیمت 91 یورو معادل 120 دلار وارد بازار می‌شود و گوشی Peak هم با قیمت 149 یورو معادل 195 دلار به دست کاربران می‌رسد، البته به این قیمت‌ها مالیات‌ هم اضافه می‌شود و به همین خاطر احتمالا قیمت نهایی اندکی بالاتر است.

این طور که گفته شده است دو گوشی هوشمند Keon و Peak قرار است و از طریق فروشگاه اینترنتی hGeekPhone به فروش برسند.

همچنین اعلام شده است که فروش این دو محصول از هفته آینده آغاز می‌شود و کاربران از هرکجای جهان که این محصولات را خریداری کنند، گوشی‌های یاد شده برای آن‌ها ارسال می‌شود.

 چاپ خبر      ارسال به دوستان


برچسبها:
مقاله فناوری اطلاعات : قیمت نخستین گوشی‌ دنیا با سیستم‌عامل فایرفاکس مشخص شد    تازه های دنیای فناوری اطلاعات : قیمت نخستین گوشی‌ دنیا با سیستم‌عامل فایرفاکس مشخص شد   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2019 IT Channel. All Rights Reserved.