مدیر بازنشسته مایکروسافت ۲ میلیون دلار حق رازداری دریافت می‌کند


تاريخ خبر: 1392/01/31مدیر امور مالی مایکروسافت پس از بازنشستگی دو میلیون دلار برای حفظ اسرار این شرکت و عدم افشای آن برای رقبا دریافت خواهد کرد.
 
به گزارش فارس به نقل از آی دی جی، Peter Klein قرار است پس از 11 سال کار مداوم در مایکروسافت این شرکت را در پایان سال مالی 2013 یعنی 30 ژوئن سال جاری میلادی ترک نماید.

قرار است وی در 15 و 30 ژوئن سال 2014 هر بار یک میلیون دلار دریافت کند. این مدیر در ازای دریافت این مبلغ تعهد می نماید که به مدت یک سال با شرکت های همکار مایکروسافت همکاری نکند و تمامی اسرار کاری مایکروسافت را برای مدت 12 ماه مخفی نگهدارد.

او همچنین از مصاحبه با مطبوعات بدون موافقت مایکروسافت منع شده است و همچنین حق ندارد از طریق وبلاگ نویسی یا هر روش دیگر اطلاعاتی در مورد مایکروسافت منتشر نماید. Peter Klein همچنین نباید هیچ یک از مدیران دیگر مایکروسافت را به هیچ طریقی تشویق به ترک این شرکت کند.

این محدودیت ها برای Peter Klein پس از گذشت یک سال به پایان می رسد. گفتنی است که وی قبلا به عنوان پاداش 4.75 میلیون دلار سهام مایکروسافت را نیز دریافت کرده است. این سهام در سپتامبر سال 2012 به وی اعطا شده بود.

 چاپ خبر      ارسال به دوستان


برچسبها:
مقاله فناوری اطلاعات : مدیر بازنشسته مایکروسافت ۲ میلیون دلار حق رازداری دریافت می‌کند    تازه های دنیای فناوری اطلاعات : مدیر بازنشسته مایکروسافت ۲ میلیون دلار حق رازداری دریافت می‌کند   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2019 IT Channel. All Rights Reserved.