گوشی جدید با دوربین 41 مگاپیکسلی تولید می‌شود


تاريخ خبر: 1392/01/31این گوشی هوشمند شبیه به مدل 808 PureView دوربین دیجیتالی 41 مگاپیکسلی دارد که از قابلیت‌های این دوربین می‌توان به سیستم اپتیکال تثبیت کننده تصاویر و دیافراگم متغیر لنز اشاره کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از جی‌اس‌ام‌آرنا، پایگاه‌های خبری به نقل از یک منبع داخلی نوکیا توضیح دادند که این شرکت فنلاندی هم‌اکنون دو مدل مجزا از EOS را مورد آزمایش قرار می‌دهد که این دو گوشی شامل پردازنده‌های دو و چهار هسته‌ای می‌شوند.

منابع آگاه اطلاعات بیشتری را در مورد گوشی هوشمند جدید نوکیا موسوم به EOS منتشر کردند و توضیح دادند که این محصول مبتنی بر سیستم‌ عامل ویندوز فون 8 ساخته می‌شود و قرار است که دوربین دیجیتالی 808 PureView برای آن مورد استفاده قرار گیرد.

مدل چهارهسته‌ای این گوشی هوشمند یکی از محصولات نوکیا محسوب می‌شود که به پردازنده Snapdragon 800 شرکت Qualcomm مجهز شده است و مدل دو هسته‌ای هم شامل قابلیت اجرایی بالای باتری نمی‌شود.

منبع آگاه که شایعات یاد شده در مورد باتری مدل دوهسته‌ای را منتشر کرده است، توضیح داده که این محصول همراه با باتری 2000mAh به دست کاربران می‌رسد که توان باتری آن را می‌توان معادل گوشی Lumia 920 دانست.

در شایعات منتشر شده توضیح داده شده است که این گوشی هوشمند شبیه به مدل 808 PureView دوربین دیجیتالی 41 مگاپیکسلی دارد که از قابلیت‌های ایندوربین می‌توان به سیستم اپتیکال تثبیت کننده تصاویر و دیافراگم متغیر لنز اشاره کرد.

رابط مخصوص دوربین دیجیتالی این گوشی هوشمند نسبت به مدل قبلی به‌روز شده است.

فلش‌های Xenon و LED هر دو برای این گوشی هوشمند مورد استفاده قرار گرفته‌اند و در آزمایش‌های صورت گرفته تصاویر تهیه شده با این محصول با کیفیت 2K یا 4K تهیه شده‌اند.

 چاپ خبر      ارسال به دوستان


برچسبها:
مقاله فناوری اطلاعات : گوشی جدید با دوربین 41 مگاپیکسلی تولید می‌شود    تازه های دنیای فناوری اطلاعات : گوشی جدید با دوربین 41 مگاپیکسلی تولید می‌شود   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2019 IT Channel. All Rights Reserved.