گوشی‌های سفید بیشتر از دست کاربران می‌افتند


تاريخ خبر: 1392/01/25خبرگزاری فارس: برای آن دسته از کاربرانی که گوشی هوشمند به رنگ سفید دارند نسبت به کسانی که صاحب گوشی هوشمند مشکی یا نقره‌ای هستند، بیشتر احتمال افتادن گوشی وجود دارد.
 
یک شرکت بریتانیایی که در زمینه بیمه تلفن‌همراه فعالیت می‌کند در گزارشی جدید لیست 10 گوشی برتری که براساس تجربه شخصی کاربران احتمال بروز مشکل برای آن‌ها بیشتر است را منتشر کرد.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، نخستین گوشی هوشمندی که به گفته کاربران بیشترین احتمال بروز خطا و مشکل برای آن وجود دارد Galaxy S III سامسونگ است.

سایت اینترنتی این مرکز بیمه‌ای همچنین اعلام کرد برای آن دسته از کاربرانی که گوشی هوشمند به رنگ سفید دارند نسبت به کسانی که صاحب گوشی هوشمند مشکی یا نقره‌ای هستند، بیشتر احتمال سقوط یا افتادن گوشی و یا بروز مشکل وجود دارد. البته هنوز دلیل این مسئله مشخص نشده است.

بر اساس این اطلاعات که مرکز MobileInsurance.co.uk منتشر کرده، لیست 10 گوشی هوشمندی که بیشتر از بقیه احتمال بروز مشکل برای آن‌ها وجود دارد به قرار زیر است:

1- گوشی هوشمند Galaxy S III سامسونگ

2- گوشی هوشمند HTC One

3- گوشی هوشمند Lumia 610 نوکیا

4- گوشی هوشمند آیفون 4

5- گوشی هوشمند BlackBerry Bold 9900

6- گوشی هوشمند آیفون 4S

7- گوشی هوشمند Xperia S سونی

8- گوشی هوشمند BlackBerry Curve 9220

9- گوشی هوشمند Tocco Lite 2 سامسونگ

10- گوشی هوشمند Nexus 4 ال‌جی

 چاپ خبر      ارسال به دوستان


برچسبها:
مقاله فناوری اطلاعات : گوشی‌های سفید بیشتر از دست کاربران می‌افتند    تازه های دنیای فناوری اطلاعات : گوشی‌های سفید بیشتر از دست کاربران می‌افتند   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2019 IT Channel. All Rights Reserved.