کاربردی‌ترین گوشی ویندوزی جهان معرفی شد


تاريخ خبر: 1392/01/25گوشی هوشمند Lumia 920 نوکیا پراستفاده‌ترین گوشی مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون در جهان محسوب می‌شود.
 
به گفته مرکز AdDuplex که به صورت اختصاصی در زمینه انتشار تبلیغات برای موبایل‌های ویندوزی فعالیت می‌کند، گوشی هوشمند Lumia 920 نوکیا پراستفاده‌ترین گوشی مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون در جهان محسوب می‌شود.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز،‌ این مرکز بر اساس تحقیقی که روی نمونه‌های خود در یک روز به‌خصوص انجام داد دریافت که Lumia 920 محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوزفون در جهان است که با فاصله اندکی از آن گوشی هوشمند Lumia 800 قرار دارد. البته باید گفت که این گوشی ماه گذشته در رتبه چهارم این لیست قرار داشت.

گوشی هوشمند Lumia 920 نوکیا هم‌اکنون پیش‌تر بازار جهانی 11 تا 12 درصدی سیستم‌عامل ویندوز فون را به‌صورت ثابت برای خود نگه داشته بود که البته هم‌اکنون این رقم را به 14 درصد رسانده است.

در همین راستا گوشی Lumia 620 که صاحب 2 درصد این بازار بود هم‌اکنون موفق شده است سهم خود را به 7 درصد برساند. لازم به ذکر است که گوشی‌های هوشمند 520 و 720 نوکیا هم در لیست ده گوشی ویندوزی برتر جهان هستند.

نوکیا هم‌اکنون 80 درصد بازار جهانی سیستم‌عامل ویندزو فون را در اختیار دارد.

 چاپ خبر      ارسال به دوستان


برچسبها:
مقاله فناوری اطلاعات : کاربردی‌ترین گوشی ویندوزی جهان معرفی شد    تازه های دنیای فناوری اطلاعات : کاربردی‌ترین گوشی ویندوزی جهان معرفی شد   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2019 IT Channel. All Rights Reserved.