عرضه مدل جديد پلي‌استيشن 3 با هارد درايو بزرگ‌تر


تاريخ خبر: 1388/07/25


سوني قصد دارد مدل گران‌تري از پلي‌استيشن 3 را كه داراي هارددرايو بزرگ‌تر براي دانلود بازي‌ها، فيلم‌ها و برنامه‌هاي تلويزيوني بيش‌تر است، براي تعطيلات سال نوي ميلادي عرضه كند.

به گزارش ايسنا، پلي‌استيشن 3 با هارددرايو 250 گيگابايتي به قيمت 350 دلار از سوم ماه نوامبر به بازار عرضه خواهد شد.

مدل فعلي 120 گيگابايت ظرفيت داشته و به قيمت 300 دلار به فروش مي‌رود؛ شركت ژاپني سوني در ماه اوت قيمت اين كنسول بازي را از 400 دلار كاهش داد.

ظرفيت ذخيره‌سازي افزوده شده امكان خريد و ذخيره بازي‌ها و برنامه‌هاي سرگرمي بيش‌تري را از طريق «شبكه پلي استيشن» آنلاين فراهم مي‌كند. اين سيستم با ايكس باكس لايو رقابت مي‌كند كه يك سرويس اشتراكي بوده و فيلم‌هايي از نت فليكس عرضه مي‌كند و همچنين انتظار مي‌رود تا پايان امسال دسترسي به برنامه‌هاي فيس بوك و توييتر را فراهم كند.

پلي‌استيشن 3 با ايكس باكس مايكروسافت و Wii نينتندو در فروش رقابت مي‌كند. طبق آمار سوني، اين شركت بيش از 24 ميليون دستگاه پلي‌استيشن 3 را از زمان معرفي آن در سراسر جهان به فروش رسانده است.

نينتندو تا پايان ماه ژوئن 52.6 ميليون دستگاه و مايكروسافت بيش از 30 ميليون دستگاه از كنسول‌هاي بازيش را به فروش رسانده است.چاپ خبر      ارسال به دوستان


برچسبها:
مقاله فناوری اطلاعات : عرضه مدل جديد پلي‌استيشن 3 با هارد درايو بزرگ‌تر    تازه های دنیای فناوری اطلاعات : عرضه مدل جديد پلي‌استيشن 3 با هارد درايو بزرگ‌تر   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2019 IT Channel. All Rights Reserved.