تاريخ خبر: 1392/01/31

گوشی جدید با دوربین 41 مگاپیکسلی تولید می‌شود




این گوشی هوشمند شبیه به مدل 808 PureView دوربین دیجیتالی 41 مگاپیکسلی دارد Ú©Ù‡ از قابلیت‌های این دوربین Ù…ÛŒ‌توان به سیستم اپتیکال تثبیت کننده تصاویر Ùˆ دیافراگم متغیر لنز اشاره کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از جی‌اس‌ام‌آرنا، پایگاه‌های خبری به نقل از یک منبع داخلی نوکیا توضیح دادند Ú©Ù‡ این شرکت فنلاندی هم‌اکنون دو مدل مجزا از EOS را مورد آزمایش قرار Ù…ÛŒ‌دهد Ú©Ù‡ این دو گوشی شامل پردازنده‌های دو Ùˆ چهار هسته‌ای Ù…ÛŒ‌شوند.

منابع آگاه اطلاعات بیشتری را در مورد گوشی هوشمند جدید نوکیا موسوم به EOS منتشر کردند Ùˆ توضیح دادند Ú©Ù‡ این محصول مبتنی بر سیستم‌ عامل ویندوز فون 8 ساخته Ù…ÛŒ‌شود Ùˆ قرار است Ú©Ù‡ دوربین دیجیتالی 808 PureView برای آن مورد استفاده قرار گیرد.

مدل چهارهسته‌ای این گوشی هوشمند یکی از محصولات نوکیا محسوب Ù…ÛŒ‌شود Ú©Ù‡ به پردازنده Snapdragon 800 شرکت Qualcomm مجهز شده است Ùˆ مدل دو هسته‌ای هم شامل قابلیت اجرایی بالای باتری نمی‌شود.

منبع آگاه Ú©Ù‡ شایعات یاد شده در مورد باتری مدل دوهسته‌ای را منتشر کرده است، توضیح داده Ú©Ù‡ این محصول همراه با باتری 2000mAh به دست کاربران Ù…ÛŒ‌رسد Ú©Ù‡ توان باتری آن را Ù…ÛŒ‌توان معادل گوشی Lumia 920 دانست.

در شایعات منتشر شده توضیح داده شده است Ú©Ù‡ این گوشی هوشمند شبیه به مدل 808 PureView دوربین دیجیتالی 41 مگاپیکسلی دارد Ú©Ù‡ از قابلیت‌های ایندوربین Ù…ÛŒ‌توان به سیستم اپتیکال تثبیت کننده تصاویر Ùˆ دیافراگم متغیر لنز اشاره کرد.

رابط مخصوص دوربین دیجیتالی این گوشی هوشمند نسبت به مدل قبلی به‌روز شده است.

فلش‌های Xenon Ùˆ LED هر دو برای این گوشی هوشمند مورد استفاده قرار گرفته‌اند Ùˆ در آزمایش‌های صورت گرفته تصاویر تهیه شده با این محصول با کیفیت 2K یا 4K تهیه شده‌اند.