آموزش ساخت یک پوشه کاملا مخفی در ترفندهای ویندوز(8 ،7 ،xp)

 

گام 1

ابتدا یک پوشه بسازید.

گام 2

پوشه نباید نامی داشته باشد.باید برای نام پوشه کاراکتر space را وارد کنید.ولی ویندوز این نام را قبول نمی کند.برای این کار شما پس از انتخاب گزینهrename ،باید کلید alt را نگه داشته و عدد0160 را تایپ کنید (البته این عدد نوشته نمی شود).سپس enter را بزنید.مشاهده می کنید که کاراکتر space به عنوان نام پوشه مورد قبول واقع شده است.

گام 3

برای دیده نشدن پوشه باید آیکن آن را تغییر دهید.برای این کار ، روی پوشه راست کلیک کرده،properties را انتخاب کنید. در سر برگcustomize ،رویchange icon کلیک کنید و در پنجره ی باز شده سه آیکن خالی می بینید،یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

گام 4

برای مخفی کردن کامل پوشه، دوباره روی پوشه راست کلیک کرده،properties را انتخاب کنید. در سر برگ General ،در قسمتattributes بر روی گزینه hidden کلیک کرده،ok کنید.

گام5

 از منوی tools گزینه ی folder option را انتخاب کرده و از سربرگ view گزینه ی  do not show hidden file را انتخاب نمایید.با این کار فایلها و پوشه های مخفی شده نشان داده نمی شوند.

گام 6
برای مشاهده پوشه مخفی،باید به آدرسی که این پوشه را ساختید بروید.در قسمتfolder option در سربرگview ،گزینهshow hidden file را انتخاب کرده،ok کنید.ctrl+A را زده تا همه اشیا انتخاب شود.مشاهده می کنید که پوشه مخفی نیز انتخاب شده است.                          

 

نظرات کاربران
  مریم   1394/09/05
پرسش  سلام ممنون خیلی نیاز داشتم بهش
  فلانی   1394/05/19
پرسش  خیلی خوب بود
  امیر   1393/07/14
پرسش  عالی بود
  فاطمه   1393/06/31
پرسش  متشکرم. عالی بود. فقط ی سوال.افرادر کاربلد تر میتونن از راه های دیگه ای پوشه های مخفی رو ببینن؟
  پوریا   1393/04/28
پرسش  عالی بود من در ویندوز 8 اینکار رو کردن شد عالی بود
1   2    »


نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با آموزش ساخت یک پوشه کاملا مخفی از قسمت زیر ارسال کنید

 ارسال نظر :

نام: *
ايميل: *
نظر: *
كد امنيتي:           كد امنيتي
کراکترهای نمايش داده شده در تصوير را در فيلد كد امنيتي وارد كنيد.


برچسبها:
آموزش ساخت یک پوشه کاملا مخفی در ترفندهای ویندوز(8 ،7 ،xp)    مقاله ساخت یک پوشه کاملا مخفی در ترفندهای ویندوز(8 ،7 ،xp)    آموزش گام به گام ساخت یک پوشه کاملا مخفی در ترفندهای ویندوز(8 ،7 ،xp)    آموزش تخصصی ساخت یک پوشه کاملا مخفی در ترفندهای ویندوز(8 ،7 ،xp)    آموزش رایگان ساخت یک پوشه کاملا مخفی در ترفندهای ویندوز(8 ،7 ،xp)    آموزش تصویری ساخت یک پوشه کاملا مخفی در ترفندهای ویندوز(8 ،7 ،xp)    آموزش چندرسانه ای ساخت یک پوشه کاملا مخفی در ترفندهای ویندوز(8 ،7 ،xp)    مقاله کاربردی ساخت یک پوشه کاملا مخفی در ترفندهای ویندوز(8 ،7 ،xp)    آموزش حرفه ای ساخت یک پوشه کاملا مخفی در ترفندهای ویندوز(8 ،7 ،xp)    آموزش فارسی ساخت یک پوشه کاملا مخفی در ترفندهای ویندوز(8 ،7 ،xp)   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2019 IT Channel. All Rights Reserved.