آموزش تبدیل یک عکس به تصویر برداری در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)

 

گام 1
عکس زیر را باز کنید.روی لایه دابل کلیک کرده و نام آن را img بگذارید.opasity را روی50% تنظیم کنید.یک لایه در زیر لایه img ایجاد کنید.ابزار pen  را انتخاب کرده، از ناحیه صورت شروع به کشیدن کنید.(فقط خطوط بیرونی را رسم کنید).برای رنگ کردن از ابزار eyedropper استفاده کنید.نام لایه را face_bg بگذارید.
گام 2
حال قسمت های بیرونی که تیره تر است را بکشید.شما باید ناحیه هایی را که از بقیه نواحی جدا شده به دقت رسم کنید.نام این لایه راface_shadow بگذارید.شما شکل زیر را خواهید داشت:
گام 3
برای ایجاد ناحیه سایه،لایهface_bg را انتخاب کرده، سپسctrl+C وctrl+F را فشار دهید.روی لایه face_shadow کلیک کرده وshift را پایین نگه دارید. به منویwindow > Pathfinder بروید،روی ناحیه ای که از وسط قطع شده کلیک کرده، سپس expand را انتخاب کنید.
گام 4
سپس ناحیه چشم را رسم کنید. شما نیاز دارید این قسمت را  zoom کنید.
گام 5
مرزی در ناحیه صورت اضافه کنید .مانندنمونه:
گام 6
سپس مو و کلاه را رسم کنید.
گام 7
 نقاشی را با روشی که در گام های قبل گفته شد، ادامه دهید.شما باید شکل زیر را داشته باشید:

نظرات کاربران
  DANIAL   1392/02/28
پرسش  سلام... خسته نباشید... آموزشهاتون خوبن اما فقط اگر توی آموزشهایی مثل این عکس اولیه و خام رو واسه دانلود میزاشتین بهترم میشد... اما در کل خوبه... تشکر...
1  


نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با آموزش تبدیل یک عکس به تصویر برداری از قسمت زیر ارسال کنید

 ارسال نظر :

نام: *
ايميل: *
نظر: *
كد امنيتي:           كد امنيتي
کراکترهای نمايش داده شده در تصوير را در فيلد كد امنيتي وارد كنيد.


برچسبها:
آموزش تبدیل یک عکس به تصویر برداری در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    مقاله تبدیل یک عکس به تصویر برداری در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش گام به گام تبدیل یک عکس به تصویر برداری در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش تخصصی تبدیل یک عکس به تصویر برداری در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش رایگان تبدیل یک عکس به تصویر برداری در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش تصویری تبدیل یک عکس به تصویر برداری در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش چندرسانه ای تبدیل یک عکس به تصویر برداری در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    مقاله کاربردی تبدیل یک عکس به تصویر برداری در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش حرفه ای تبدیل یک عکس به تصویر برداری در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش فارسی تبدیل یک عکس به تصویر برداری در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2017 IT Channel. All Rights Reserved.