آموزش طراحی یک تاس در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)

 

گام 1
ابزار مستطیل را انتخاب کرده،مستطیلی رسم وآن را رنگ کنید.shift را پایین نگه داشته تا مستطیلی با طول و عرض یکسان داشته باشید.
گام 2
ابزار بیضی را انتخاب کنید. میخواهیم از 1 تا 6 بیضی در هر گوشه تاس بکشیم.برای مثال با عدد 6 شروع می کنیم.حال 6 بیضی مانند نمونه رسم کنید:
گام 3
هر 6 بیضی را انتخاب کرده و آن ها را به پنجره symbols بکشید.
Window > Symbols
گام4
مراحل قبل را برای اعداد باقیمانده تاس انجام دهید.شما باید 6 سیمبل ،به نمایندگی هر عدد روی هر گوشه تاس داشته باشید.
توجه داشته باشید که ما بیضی های قبل را روی مستطیل اصلی پاک کرده ایم.ما به آنها نیاز نداریم زیرا می خواهیم برای آن ها سیمبل ایجاد کرده تا در طی فرایند سه بعدی از سیمبلها  استفاده کنیم.
گام5
حال می خواهیم مستطیل 3 بعدی ایجاد کنیم.با ابزارselection مستطیل را انتخاب کرده به منویEffect > 3D > Extrude and Bevel بروید و تنظیمات زیر را انجام دهید.در قسمت“Extrude Depth”می توانید مستطیل را بزرگ یا کوچک کنید.مستطیل را به اندازه ای که می خواهید درآورید .در قسمت “Preview”می توانید آن را مشاهده نمایید،سپسok  کنید.
گام 6
حال گزینه “Map Art” را انتخاب کنید.در پنجره باز شده ما باید سیمبلها را انتخاب کنیم. برای مثال ما سیمبل 5 را انتخاب کرده ایم(در سطح جلو).توجه کنید که گزینه “Shade Artwork” را باید انتخاب کنید،سپسok کنید.در قسمت position برای عدد6 ، top را انتخاب کنید.
گام 7
حال هر عدد را در یک سطح قرار دهید. عدد4 را در سمت چپ قرار دهید، سپس ok کنید.شما باید شکلی شبیه زیر داشته باشید:
می توانید رنگ تاس را تغییر دهید.برای این کار،پنجره ی Appearanceرا باز کنید.
 Window > Appearance
در قسمتfill رنگی را که مایلید انتخاب کنید.
 

نظرات کاربران
  رحیمی   1394/09/01
پرسش  با سلام عکسا قابل مشاهده نیستند من خیلی به این آموزش نیاز دارم
1  


نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با آموزش طراحی یک تاس از قسمت زیر ارسال کنید

 ارسال نظر :

نام: *
ايميل: *
نظر: *
كد امنيتي:           كد امنيتي
کراکترهای نمايش داده شده در تصوير را در فيلد كد امنيتي وارد كنيد.


برچسبها:
آموزش طراحی یک تاس در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    مقاله طراحی یک تاس در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش گام به گام طراحی یک تاس در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش تخصصی طراحی یک تاس در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش رایگان طراحی یک تاس در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش تصویری طراحی یک تاس در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش چندرسانه ای طراحی یک تاس در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    مقاله کاربردی طراحی یک تاس در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش حرفه ای طراحی یک تاس در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)    آموزش فارسی طراحی یک تاس در ایلوستریتور (Adobe Illustrator)   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2017 IT Channel. All Rights Reserved.