آموزش ایجاد نوشت افزار (Stationery) (اوت لوك (Outlook))

 

شما می توانید نوشت افزاری ایجاد کرده و به Outlook اضافه کنید.سپس هر زمانی که بخواهید می توانید از آن استفاده کنید.
در یک ایمیل جدید روی Format > Apply Stationery > More Stationery کلیک کنید.
روی دکمهCreate New کلیک کنید.سپس روی next کلیک کنید.
می توانید یک عکس اضافه کنید.برای این کار روی دکمهBrowse کلیک کرده ،عکسی را انتخاب کنید.(اندازه عکس نباید بیشتر از 10تا15 کیلوبایت باشد).
در دو تصویر بالا عکسی را با نام piano.jpg انتخاب کردیم.ما می خواهیم عکس در سمت چپ ایمیل به صورت عمودی قرار گرفته و تا پایین صفحه تکرار شود.سپس از لیست کشویی Position، گزینه های top و left وTile Vertically را انتخاب کرده ایم.
اگر می خواهید بدنه ایمیلتان رنگی متفاوت داشته باشد،چک باکس Color را تیک بزنید.سپس از لیست، رنگی را که می خواهید انتخاب کنید.
روی next کلیک کنید.در صفحه بعد می توانید فونتی را برای ایمیلهایتان انتخاب کنید.البته ایمیل این فونت را نادیده می گیرد و فونت پیش فرض خود را انتخاب می کند.برای حل این مشکل وقتی متنی را در ایمیلتان تایپ کردید همان جا فونتش را تغییر دهید.
در صفحه بعد به شما این امکان را می دهد که تعیین کنید متن از سمت چپ باچه فاصله ای شروع شود.تصویری که ما انتخاب کرده ایم طول و عرضش200پیکسل است بنابراینleft margin باید بیشتر از 200پیکسل باشد.همچنین می توانید حاشیه بالا(Top margin) را نیز مشخص کنید.
روی next کلیک کرده،نامی برای نوشت افزار (Stationery) خود تعیین کنید(بهتر است یک کلمه باشد).سپس روی دکمهFinish کلیک کنید.
حال به صفحه انتخاب نوشت افزار (Stationery) بروید و نوشت افزار خودتان را انتخاب کرده ok کنید.مشاهده می کنید که نوشت افزار شما به ایمیل اضافه شده است.
نوشت افزارهای فراوانی در اینترنت وجود دارد.شما می توانید نوشت افزارهای دیگران را مشاهده کنید.کافیست در گوگل جستجویی با عنوان"Outlook Express Stationery" داشته باشید(با علامت نقل قول).

نظرات کاربران
  مهدی   1393/06/05
پرسش  سلام خیلی عالیه فقط این آموزش در ویندوز 7 چگونه است
1  


نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با آموزش ایجاد نوشت افزار (Stationery) از قسمت زیر ارسال کنید

 ارسال نظر :

نام: *
ايميل: *
نظر: *
كد امنيتي:           كد امنيتي
کراکترهای نمايش داده شده در تصوير را در فيلد كد امنيتي وارد كنيد.


برچسبها:
آموزش ایجاد نوشت افزار (Stationery) در اوت لوك (Outlook)    مقاله ایجاد نوشت افزار (Stationery) در اوت لوك (Outlook)    آموزش گام به گام ایجاد نوشت افزار (Stationery) در اوت لوك (Outlook)    آموزش تخصصی ایجاد نوشت افزار (Stationery) در اوت لوك (Outlook)    آموزش رایگان ایجاد نوشت افزار (Stationery) در اوت لوك (Outlook)    آموزش تصویری ایجاد نوشت افزار (Stationery) در اوت لوك (Outlook)    آموزش چندرسانه ای ایجاد نوشت افزار (Stationery) در اوت لوك (Outlook)    مقاله کاربردی ایجاد نوشت افزار (Stationery) در اوت لوك (Outlook)    آموزش حرفه ای ایجاد نوشت افزار (Stationery) در اوت لوك (Outlook)    آموزش فارسی ایجاد نوشت افزار (Stationery) در اوت لوك (Outlook)   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2019 IT Channel. All Rights Reserved.