آموزش backup گرفتن از حساب ایمیل (اوت لوك (Outlook))

 

در این آموزش، نحوه پشتیبان گیری از جزئیات ایمیل را خواهید آموخت.
Outlook را باز کنید. در نوار منو ، روی tools کلیک کنید.در منوی tools ، Accounts را انتخاب کنید.از جعبه گفتگوی Internet Accounts ،روی سربرگMail کلیک کنید.حسابی(account) که می خواهید از آن پشتیبان(backup) بگیرید،انتخاب کنید.روی دکمهExport کلیک کنید.
جعبه گفتگوی زیر ظاهر می شود:
فرمت فایل IAF است.ماپشتیبان را در درایو F ،در پوشه ای به نام backupOE ذخیره کرده ایم.روی دکمه save کلیک کنید.
اگر حساب ایمیل شما با مشکلی مواجه شد می توانید به راحتی پشتیبان را import کنید.بدین صورت که از جعبه گفتگویInternet Accounts، روی دکمهImport کلیک کنید.
در بخش بعد ، شما با راه اندازی یک هویت(identity) جدید آشنا خواهید شد.این کار وقتی مفید است که شما فقط یکPC با کاربران متعدد دارید.


نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با آموزش backup گرفتن از حساب ایمیل از قسمت زیر ارسال کنید

 ارسال نظر :

نام: *
ايميل: *
نظر: *
كد امنيتي:           كد امنيتي
کراکترهای نمايش داده شده در تصوير را در فيلد كد امنيتي وارد كنيد.


برچسبها:
آموزش backup گرفتن از حساب ایمیل در اوت لوك (Outlook)    مقاله backup گرفتن از حساب ایمیل در اوت لوك (Outlook)    آموزش گام به گام backup گرفتن از حساب ایمیل در اوت لوك (Outlook)    آموزش تخصصی backup گرفتن از حساب ایمیل در اوت لوك (Outlook)    آموزش رایگان backup گرفتن از حساب ایمیل در اوت لوك (Outlook)    آموزش تصویری backup گرفتن از حساب ایمیل در اوت لوك (Outlook)    آموزش چندرسانه ای backup گرفتن از حساب ایمیل در اوت لوك (Outlook)    مقاله کاربردی backup گرفتن از حساب ایمیل در اوت لوك (Outlook)    آموزش حرفه ای backup گرفتن از حساب ایمیل در اوت لوك (Outlook)    آموزش فارسی backup گرفتن از حساب ایمیل در اوت لوك (Outlook)   
News Portal Designed & Powered By Eleworks . © 2020 IT Channel. All Rights Reserved.